Kabelky Tavecchi

Tahle Kabelky Tavecchi se hodí především pro ty, které chtějí připoutat pozornost. Kabelku vám totiž bude už na první pohled kdekdo závidět. Hodí se na večeři s přítelem, na kafe s kamarádkou i jen tak na nákupy do města.

Kůže je vždy nejlepším a nejtrendovějším materiálem pro Kabelky Tavecchi. V teplejších dnech ji přinejhorším můžete vyměnit za proplétaou. Samozřejmě se držte neutrálních barev, které vám zajistí soulad s každými boty a outfitem.

Kabelka je v podstatě přenosný prostor a schránka, kam si žena ukládá své osobní nezbytnosti. Ať už to jsou osobní doklady, peníze a klíče, ale i pár kousků jiných maličkostí, které potřebujete k přežití celého dne v klidu a pohodě. Z toho všeho vyplývá, že Kabelky Tavecchi jsou pro každou z vás nezbytností denní potřeby. Je prostě nepostradatelná.

Každá žena by měla mít v šatníku několik kabelek různých velikostí, které střídá podle příležitostí. Nevybíráme je jen podle posledních módních trendů, ale měly by i reprezentovat náš osobní styl. Muži si kupují svá auta a ženy své kabelky. Ráno při výběru tašky nesmíme zapomenout, aby ladila s obuví a to jak barevně, tak i stylově. Docílíme tak sjednoceného a harmonického vzhledu. říká Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty, která pro letní sezónu připravila novou kolekci stylových tašek a Kabelky Tavecchi.

Kdo si z významného důvodu nepřeje mít své Kabelky Tavecchi a jiné galanterní doplňky z pravé kůže, může si je koupit v imitaci, pvc kůži, která je v současné době již na opravdu nejvyšší úrovni, že od pravé kůže bývá k rozpoznání velmi obtížně. Dámské kabelky, tašky, kožené peněženky, pánské aktovky, opasky, rukavice, psaníčka i vizitkáře se nabízejí také v účelném textilním provedení a většinou je dán větší důraz na přírodní materiál.