Kabelka S Vážkou

Výběru Kabelka S Vážkou je proto třeba věnovat dostatek pozornosti. Je nutné dbát na její vzhled i kvalitu. Příležitost, pro kterou je určena. Správně zvolená dámská kabelka by vždy měla perfektně doplňovat vaši postavu tak, aby vynikla vaše osobnost.

Určitě jste si všimla, že letos léto fandí barvám ve veselých odstínech zvýrazňovačů. Jste-li vášnivá následovnice každého trendu, pár kousků vám určitě nesmí chybět. Co takhle Kabelka S Vážkou? Svítivě růžová, zelená, oranžová, žlutá…je jen na vás, kterou si vyberete. Jedním si můžete být jistá, zaručeně přilákáte pozornost ostatních. Kombinujte je s čím je vám libo, colour-blocking hraje na vaší straně.

Pokud nemáte čas nad tím, abytse bloumala nad doplňky, a že většina žen to tak má, dejte přednost neutrálním barvám. Popravdě řečeno, pokud stavíte svůj šatník na klasických barvách, dejme tomu na 3-4, nebudete muset nakupovat velké množství kabelek. Náhradou za rozmanitost stylů a vzorů Kabelka S Vážkou se můžete zaměřit na kvalitu!

Za trendy nemusíte utrácet tisíce korun, kvalitní stylová kabelka nemusí být značková a přitom s ní můžete mít úspěch. Na podzim jsou moderní Kabelka S Vážkou v odstínech hnědé barvy, a protože jsou letos moderní i hnědé boty, vy se tak můžete lépe držet dress codu – boty i kabelky v jednom odstínu.

Návrháři se rozpovídali: Na jaře a v létě bude převládat ladnost a ležérní elegance, spíše tóny probouzející se země, na nichž se shodují skoro všichni (jemná hnědá, krémově béžová, ranní šedá) a pohodlné, i když půvabné materiály. Samozřejmostí je nicméně také použití černé barvy a příbuzných odstínů (švestková, antracitová, ocelově modrá, petrolejová). U doplňků pak bude převládat jednoduché motto – neotřelost a extravagance. Takže trochu ethna, nebo různé písmenkové vzory – přesně to bude pro vaše Kabelka S Vážkou to pravé...